O nas

solidna szkoła żeglarstwa

HomePort to projekt Akademii Jachtingu - szkoły żeglarstwa, która już od 15 lat z zaangażowaniem uczy żeglarzy i motorowodniaków samodzielnego i bezpiecznego prowadzenia jachtów.

 

W Home Port proponujemy indywidualne szkolenie w komfortowych warunkach. Program szkolenia dopasujemy do potrzeb kursanta - Zatoka Gdańska daje ogromne możliwości rozwoju kompetentcji żeglarskich i motorowodnych.

W Akademii Jachtingu dbamy o nieustanny rozwój. Rozbudowujemy flotę, opracowujemy własne materiały szkoleniowe, szukamy inspiracji do wzbogacenia naszych kursów tak, aby jeszcze efektywniej pracować i uczyć. Przeszkoliliśmy już tysiące kursantów i nadal robimy to z ogromną pasją i poczuciem odpowiedzialności.

Jesteśmy także aktywnym centrum szkoleniowym RYA - RYA Training Centre, prestiżowej brytyjskiej organizacji o wieloletnich tradycjach i bogatym dorobku szkoleniowym. 

Współpraca z RYA pozwala nam na nieustanne rozwijanie naszych kompetencji szkoleniowych i szersze spojrzenie na dobre praktyki żeglarskie. 

Zapraszamy Cię do naszego HomePortu - zrelaksuj się, wypocznij i stań ze sterami pod okiem profesjonalnych szkoleniowców Akademii Jachtingu.

Do zobaczenia w HomePort!

sailing
Program szyty na miarę

Czas szkoleniowy zaplanujemy intensywny i pełen treści, a po zajęciach będzie chwila na relaks i poznanie urokliwych zakątków Trójmiasta.

sailing
Profesjonalna kadra

Kadra Akademii to zespół praktyków, pełnych pasji i zaangażowania, dbający o dobrą, żeglarską atmosferę na pokładzie.

sailing
We speak English :)

Oferujemy także możliwość szkolenia w języku angielskim.